Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Alien | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Thing (1982) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Rosemary's Baby | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Usual Suspects | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Taxi Driver (1976) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Oldboy ( Oldeuboi ) | 4.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Alien | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Thing (1982) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Rosemary's Baby | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Usual Suspects | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Taxi Driver (1976) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Oldboy ( Oldeuboi ) | 4.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |