Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Brokeback Mountain | N/A | 2.9/4 | |
| 2. | The Gay Desperado | N/A | 2.5/4 | |
| 3. | The Gay Amigo | N/A | 1.8/4 | |
| 4. | The Shawshank Redemption | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 5. | Fight Club | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 6. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 7. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 8. | Forrest Gump | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 9. | Die Hard | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 10. | Terminator 2: Judgement Day | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 11. | The Bourne Identity (2002) | N/A | 3.1/4 | |
| 12. | Inception | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 13. | Aliens | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 14. | Batman Begins | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 15. | The Dark Knight Rises | N/A | 3.3/4 |



