Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Goodfellas | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | The Silence of the Lambs | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 3. | The Shawshank Redemption | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 4. | Braveheart (1995) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Toy Story | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Finding Nemo | 3.5/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Goodfellas | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | The Silence of the Lambs | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 3. | The Shawshank Redemption | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 4. | Braveheart (1995) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Toy Story | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Finding Nemo | 3.5/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |